+370 615 84000 sales@altumas.com

Planšečių su stovais nuoma

Planšetės su pastatomais stovais

Apple iPad planšečių nuoma

Apple iPad planšetinis kompiuteris tai mobili ir patogi priemonė pristatymų, konferencijų ir kitų renginių metu. Siūlome planšetinių kompiuterių nuomos paslaugas, kad galėtumėte nepriklausomai nuo vietos ar laiko efektyviai pristatyti savo siūlomus produktus ar paslaugas.

iPad nuoma – tai paslauga, kurios pagalba galima trumpam laikui išsinuomoti iPad planšetinį kompiuterį.
iPad nuoma yra pasirinkimas, kuris gali būti naudingas tiek asmenims, tiek įmonėms. Tai leidžia Jums naudotis iPad be ilgalaikio įsipareigojimo pirkti. Tai gali būti ypač naudinga, jei iPad naudojimas yra tik laikinas tam tikram laikotarpiui, pavyzdžiui, kelionės metu arba dalyvavimui renginyje.

iPad nuoma taip pat gali suteikti galimybę naudotis įvairiomis priedais, tokiais kaip apple pencil, kuris gali būti brangus ir ne visada reikalingos nuolatiniam naudojimui.

iPad nuomos privalumai:

  1. Nereikia pirkti brangaus įrenginio – iPad nuomos paslaugos leidžia naudotis šiuo prietaisu tik tam tikram laikotarpiui, o tai yra pigiau nei jo pirkimas.
  2. Nereikia įsigyti brangių stovų ir laikiklių.
  3. Patogumas ir mobilumas – iPad yra lengvas ir patogus naudoti, todėl gali būti naudojamas bet kur ir bet kada.
  4. Daug galimybių – iPad turi daug programų ir aplikacijų, kurios gali būti naudojamos įvairiems tikslams.
  5. Aukštos kokybės ekranas ir garsas – iPad turi puikų ekraną ir garsą, todėl yra puiki priemonė prezsntacijoms.
  6. iPad veikia patikimai.

 

Populiariausi

Kitos planšetės

Planšečių priedų nuoma

Klientų ATSILIEPIMAI

Pastačius interaktyvų stendą mūsų parduotuvėje, pastebėjome, kad jis žmones traukia kaip magnetas.

Aš nustebau, kiek gerų emocijų ir žmonių susidomėjimo pritraukė šis interaktyvus ekranas. Tai buvo puikus jausmas, kai nereikėjo kviesti žmonių prie stendo – jie patys ateidavo, klausdavo, vystėsi bendravimas, o ekrano pagalba galėjau pristatyti mūsų žinutę labai patogiai, greitai ir vizualiai efektyviai.

Ieškojome inovatyvaus sprendimo siekiant tiesiogiai paveikti potencialius mūsų koncertų lankytojus ir suteikiant jiems unikalią galimybę pasiklausyti įvairių atlikėjų čia ir dabar: jų dažnai lankomose kavinukėse ar tiesiog darbovietėje. Aptikome Altum Rent įmonės siūlomą sprendimą – Interaktyvųjį stendą, kuris puikiai atitiko mūsų poreikius.

Mūsų klientai