+370 615 84000 sales@altumas.com

Interaktyvių GRINDų IR SIENŲ SU žaidimAIS nuoma

Interaktyvios programos tai dar vienas puikus būdas moderniomis technologijomis perteikti savo įmonės reklaminę, informacinę ar kitokio pobūdžio vaizdinę informaciją.

Yra žinoma, jog žmogus geriausiai įsimena informaciją kuomet yra susidūręs su ja praktikoje. Todėl mes siūlome interaktyviųjų stendų ir jų sistemų nuomą įvairiems renginiams, parodoms, kad galėtumėte pristatyti savo produktą ar paslaugą kaip galima originaliau ir efektyviau.


D.U.K

K. Kaip sukuriamas video efektas?
A. Galima įkelti produktus, formas kurios uždengs tam tikrą paveikslą, ir kai žmogus praeis pro grindis tie produktai atsidengs ir bus matomas paveikslas su logotipais/užrašais/vaizdais.

K. Ar tinka sprendimas, kai yra šviesu?
A. Taip esame įdiegę Maximos parduotuvėje, prekybos centre ir sprendimas matomas. Naudojame ryškius, brangius ir daugiau nei 5000 lumenų turinčius projektorius.

K. Koks galimas vaizdo skersmuo (didžiausias)?
A. Priklauso nuo kaip aukšai galime sumontuoti projektorių.

K. Kokiu principu sujuda vaizdas, efektai?
A. 3D kamera fiksuoja judantį žmogų ir tada įsijungia efektai.

K. Ar Jūs sumontuosite video? Ar mūsų video adaptuosite judesiui?
A. Taip. Mum reikia iš Jūsų gauti produktų paveikslus ir pagrindinio paveikslo dizainą.

K. Kaip montuojamas? 
A. Turime skirtingo tipo ir aukščio laikiklius.

Klientų ATSILIEPIMAI

Pastačius interaktyvų stendą mūsų parduotuvėje, pastebėjome, kad jis žmones traukia kaip magnetas.

Aš nustebau, kiek gerų emocijų ir žmonių susidomėjimo pritraukė šis interaktyvus ekranas. Tai buvo puikus jausmas, kai nereikėjo kviesti žmonių prie stendo – jie patys ateidavo, klausdavo, vystėsi bendravimas, o ekrano pagalba galėjau pristatyti mūsų žinutę labai patogiai, greitai ir vizualiai efektyviai.

Ieškojome inovatyvaus sprendimo siekiant tiesiogiai paveikti potencialius mūsų koncertų lankytojus ir suteikiant jiems unikalią galimybę pasiklausyti įvairių atlikėjų čia ir dabar: jų dažnai lankomose kavinukėse ar tiesiog darbovietėje. Aptikome Altum Rent įmonės siūlomą sprendimą – Interaktyvųjį stendą, kuris puikiai atitiko mūsų poreikius.

Mūsų klientai