Laimės rato nuoma

Pritraukite lankytojus

Pritraukia klientus

Tikras klientų magnetas

Išskirtinis sprendimas

LAIMĖS RATO nuoma

Skaitmeninis Laimės ratas tai puikus būdas moderniomis technologijomis pritraukti daugybę potencialių klientų į Jūsų stendą, reklaminę produkto vietą.

D.U.K

K. Kiek prizų galima uždėti?
A. iki 100 prizų pavadinimų matomų ant rato. Kiekvieno prizo kiekis gali būti neribojamas.

K. Ar sprendimas patikimas?
A. Taip. Laimės Ratą įvairiuose renginiuose suko jau virš 100.000 žmonių.

K. Ar galite nustatyti, kada kurį prizą išsukti?
A. Laimės mes deja nereguliuojame. Prizai išsukami automatiškai ir be galimybės nustatyti kada kuris prizas iškris.

K. Ar galiu keisti dizainą rato?
A. Taip jūs galite padaryti nuotrauką 1920×1080 px dydžio ir mes ją įkelsime. Ant tos nuotraukos automatiškai bus uždėtas ratas (galite išsirinkti dvi rato spalvas, pvz raudona ir balta). Nuotrauką darykite su savo prekės ženklu, galite parašyti kad tai Laimės ratas, įdėti pagrindinio prizo foto, remėjus ir panašiai.

Ratas žemiau užsidėjo automatiškai

K. Ar galiu padinti kiekį prizų, pridėti naujų?
A. Taip Jūs patys bet kada galite prisijungti prie laimės rato ir keisti prizus, kiekius ir pavadinimus. Prie prizo galima pridėti foto ir ją išsukus rodys.

K. Kaip jis veikia?
A. Žmogus su pirštu ant ekrano braukdamas laimės ratu jį pasuka, ir po kurio laiko išsisuka prizas ir jis parodomas ekrane.

K. Kaip aptrodo išsukus prizą langas?
A. Žemiau foto. Prizo foto galima pakeisti į įmonių logotipus, prizu fotografijas tikras ir panašiai.

K. Kiek laimės ratų turite?
A.
Didelį kiekį, jie gali būti Juodi arba Balti. 

K. Ar nuomuojate su žmogumi stovinčiu prie laimės rato?
A. Ne. Mes teikiame tik patį sprendimą ir įrangą. 

K. Ar reikalingas žmogus prie laimės rato? Ar sunku jį valdyti?
A. Nors mūsų laimės ratas veikia ir be žmonių, tai yra galima pačiam prieiti ir pasukti. Rekomenduojama ir visi klientai turi aptarnaujantį žmogų, kuris papasakoja kaip sukti (jei neaišku) ir nukreipia atsiimti prizo ar dalina juos. 

K. Ar galiu rinkti el-pašto adresus žmonių prieš sukant?
A. Taip tokia funkcija galima. Tik el-pašto įvedimas užtrunka laiko pačiam žmogui suvesti ir jis gali padaryti klaidų vesdamas. Iš praktikos žmogus veda labai lėtai, reikia jam daug koreguoti ir tai ilgina laiką visiems žaidėjams.

K. Jei tinka kas toliau?
A. Pasirašome sutartį, atsiunčiate 3-5 dienos iki renginio excel failą su prizų pavadinimais ir kiekiais, renginio dieną atvežame ir apmokome.

K. Ar dirbate savaitgalį?
A. Ne. Dirbame darbo dienomis ir darbo laiku. Mūsų ratą galima pristatyti  darbo dieną ir palikti, o Jūs įsijungsite jums patogiu laiku.

K. Ar kainuoja pristatymas, montavimas ir išvežimas?
A. Taip. Vilniuje darbo dieną ir darbo laiku pristatome už 59,99 Eur be PVM. Į kitus miestus apskaičiuojame pagal projektą. Jūs galite ir patys atsiimti iš Vilniaus.

K. Ar pristatote į kitus miestus?
A. Pristatymas į kitus miestus yra brangus malonumas, nes mūsų kvalifikuoti inžinieriai turi važiuoti ir grįžti, kai nuveža įrangą ir taip pat kai atsiima įrangą. Mes neesane logistikos kompanija, todėl apmokestiname inžinieriaus darbo valandas ir transporto kaštus. Vidutiniškai inžinieriaus darbo valanda kainuoja 30-50 Eur be PVM (priklausomai nuo kiekio perkamo) ir 0,25 cnt už km važiavimo (skaičiuojame į priekį ir atgal tiek nuvežimui, tiek parvežimui įrangos).

K. Ar lengvai transportuojamas ir pajungiamas?
A. Taip. Susideda iš dviejų dalių Ekrano ir Stovo. Jums tereikės išpakuoti ir uždėti ant stovo, sujungti laidus į elektrą ir įjungti programą.

K. Ar galiu ant savo įrangos paleisti laimės ratą?
A. Taip. Mūsų sprendimas veikia windows aplinkoje. Rekomenduojame turėti ekrano užrakinimo programą (kaip kioware) papildomai.

K. Ar galiu paleisti šį sprendimą planšetėje?
A. Taip. Veikia Microsoft Surface planšetėse ir mes jas galime išnuomoti. Toks sprendimas tinka reklaminių akcijų metu, kai darbuotojai vaikšto ir kalbina potencialius klientus.

 

VIDEO

LAIMĖS RATO DIZAINO PAVYZDŽIAI

Klientų ATSILIEPIMAI

Pastačius interaktyvų stendą mūsų parduotuvėje, pastebėjome, kad jis žmones traukia kaip magnetas.

Aš nustebau, kiek gerų emocijų ir žmonių susidomėjimo pritraukė šis interaktyvus ekranas. Tai buvo puikus jausmas, kai nereikėjo kviesti žmonių prie stendo – jie patys ateidavo, klausdavo, vystėsi bendravimas, o ekrano pagalba galėjau pristatyti mūsų žinutę labai patogiai, greitai ir vizualiai efektyviai.

Ieškojome inovatyvaus sprendimo siekiant tiesiogiai paveikti potencialius mūsų koncertų lankytojus ir suteikiant jiems unikalią galimybę pasiklausyti įvairių atlikėjų čia ir dabar: jų dažnai lankomose kavinukėse ar tiesiog darbovietėje. Aptikome Altum Rent įmonės siūlomą sprendimą – Interaktyvųjį stendą, kuris puikiai atitiko mūsų poreikius.

Mūsų klientai