+370 615 84000 rent@altumretail.com

INTERAKTYVIOS LENTOS WHITEBOARD nuoma

Siūlome SAMSUNG FLIP PRO 55″ pačią naujausią interaktyvią lentą nuomai.

Akimirksniu įgyvendinkite turimas idėjas

Intuityvus rašymas ir piešimas

Idėjos akimirksniu įgyvendinamos su „Flip Pro“. Naudojant rašiklio ar teptuko režimą, kuris suteikia tikrovišką rašymo patirtį, o ištrynimui tereikia perbraukti pirštu ar delnu. Greitasis įrankis ir paletės meniu užtikrina beribį kūrybiškumą, o perjungimo mygtukas lengvai įgalina naują naudotojo sąsąją.

Palaikykite ryšį iš bet kurio šaltinio

Universalus ryšys

„Flip Pro“ turi daugybę jungčių, įskaitant USB, HDMI, DP ir OPS lizdą. Pedagogai turi galimybę lengvai prijungti norimą įrenginį ir pasidalinti reikiama informacija didesniame ekrane. Taip pat, prisijungti prie bet kurio tinklo ar kitų įrenginių naudojant LAN jungtį ir belaidį ekrano dalinimąsi (angl. screen-mirroring).

Viena jungtis trims funkcijoms

Trys viename USB-C jungtis

Ryšys pagerintas naudojant „trys viename“ USB-C jungtį, įgalinančią ekrano dalijimąsi (angl. screen mirroring), jutiklinį valdymą ir išorinio įrenginio įkrovimą (maks. 65 W). Pedagogai gali tiesiog prisijungti prie C tipo USB prievado, kad be jokio vargo galėtų vesti interaktyvias ir įtraukiančias pamokas.

Bendrinkite su „AirPlay 2“

„AirPlay 2“

„Flip Pro“ yra integruota „AirPlay 2“, todėl mokytojai ir mokiniai gali rodyti pristatymus dideliame ekrane, padidindami matomumą ir įsitraukimą didesnėse erdvėse. Sukūrę belaidį dvigubą ekraną, nė vienas mokinys nepraleis svarbios informacijos, padedančios lengviau bendradarbiauti.

Išmanus, belaidis bendrinimas iš kelių įrenginių

„SmartView+“

Naudojant „SmartView+“, prie interaktyvaus ekrano belaidžiu būdu vienu metu galima prijungti iki 50 įrenginių. Be to, galima stebėti kelis vaizdus iki keturių ekranų. Ši ekrano dalijimosi be laidų funkcija idealiai tinka didesnėms posėdžių salėms ir skaitmeninėms klasėms.

Pasiekite viską, ko jums reikia, iš bet kurios vietos

Darbo vieta

„Knox“ apsaugotojoje darbo vietoje, „Flip Pro“, vartotojams leidžia lengvai pasiekti nuotolinį kompiuterį, tinklo diską ir kitas trečiųjų šalių programas, tokias kaip: Office 365, VMWare, Boxlight MimioConnect*. Tai užtikrina efektyvumą iš bet kurios vietos ir nepertraukiamą mokytojų ir mokinių darbą.

Kruopščiai sukurta patogiam naudojimui

Protingas dizainas

„Flip Pro“ sukurtas specialiai mokymuisi su galine rankena, kad būtų lengviau judėti*, ir priekiniu valdymo skydeliu, leidžiančiu greitai prisijungti. Be to, elegantiška, šviesiai pilka spalva užtikrina „Flip“ sklandų susiliejimą aplinkoje.

Video

Klientų ATSILIEPIMAI

Pastačius interaktyvų stendą mūsų parduotuvėje, pastebėjome, kad jis žmones traukia kaip magnetas.

Aš nustebau, kiek gerų emocijų ir žmonių susidomėjimo pritraukė šis interaktyvus ekranas. Tai buvo puikus jausmas, kai nereikėjo kviesti žmonių prie stendo – jie patys ateidavo, klausdavo, vystėsi bendravimas, o ekrano pagalba galėjau pristatyti mūsų žinutę labai patogiai, greitai ir vizualiai efektyviai.

Ieškojome inovatyvaus sprendimo siekiant tiesiogiai paveikti potencialius mūsų koncertų lankytojus ir suteikiant jiems unikalią galimybę pasiklausyti įvairių atlikėjų čia ir dabar: jų dažnai lankomose kavinukėse ar tiesiog darbovietėje. Aptikome Altum Rent įmonės siūlomą sprendimą – Interaktyvųjį stendą, kuris puikiai atitiko mūsų poreikius.

Mūsų klientai